logo.jpg
Promocja! Strzały - II gatunek :: 4,99 zł ::.
Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Wybierz kategorię
- Noże (2)
- Proce (3)
Literatura
Aktualności
Dzień Darmowej Dostawy 2017

Znamy już datę tegorocznego Dnia Darmowej Dostawy! Będzie to 1-szy Grudnia.

Jak co roku, tego dnia wszystkie paczki niezależnie od ich wartości, wysyłamy na własny koszt. Przy składaniu zamówienia tego dnia, jako formę wysyłki wystarczy wybrać "Dzień Darmowej Dostawy", a za wysyłkę nie zapłacicie ani grosza.

Życzymy udanych zakupów.


Wiadomość z dnia: 30-11-2017, 19:10
Dzień Darmowej Dostawy 2015

Znamy już datę tegorocznego Dnia Darmowej Dostawy! Będzie to 1-szy Grudnia.

Jak co roku, tego dnia wszystkie paczki niezależnie od ich wartości, wysyłamy na własny koszt. Przy składaniu zamówienia tego dnia, jako formę wysyłki wystarczy wybrać "Dzień Darmowej Dostawy", a za wysyłkę nie zapłacicie ani grosza.

Życzymy udanych zakupów,
Zespół Strzaly.pl


Wiadomość z dnia: 17-11-2015, 15:19
Dzień Darmowej Dostawy 2014

Miło nam poinformować, że w tym roku nasz sklep po raz czwarty bierze udział w Dniu Darmowej Dostawy. Jak co roku, zamówienia złożone tego dnia będziemy wysyłać na własny koszt. Klient zapłaci jedynie za zamówiony towar. Zapraszamy do zakupów.


Wiadomość z dnia: 25-11-2014, 16:05
DDD 2013 - podsumowanie

Ilość zamówień w tym roku była bardzo zbliżona do roku poprzedniego - w tym roku nasi klienci złożyli 1% więcej zamówień niż rok temu.

Łączna kwota sprzedaży osiągnęła poziom o 5% niższy niż w zeszłym roku. Zgadujemy że było to spowodowane tym, że stany magazynowe wyświetlane na stronie były w tym roku dokładnym odzwierciedleniem stanów faktycznych (poza pojedynczymi produktami w przypadku ostatnich sztuk). W związku z tym nie dało się kupić czegoś, co w międzyczasie się skończyło.

Każdy kij ma dwa końce. Dzięki uszczelnieniu systemu do zarządzania magazynem, uniknęliśmy sytuacji z zeszłego roku, w której dużej części paczek nie dało się zapakować, z powodu wyczerpania zapasów poszczególnych produktów. Do godziny 18-tej udało nam się zapakować wszystkie paczki które zostały do tej pory opłacone. Obeszło się nawet bez wzywania dodatkowych osób do pomocy, które czekały pod telefonem w razie nagłej potrzeby .

Jutro po sesji międzybankowej (około godziny 13-tej) spodziewamy się drugiej fali przelewów, o wielkości porównywalnej z dzisiejszą. Zobaczymy jak pójdzie druga runda walki z tsunami zamówień.

Wczoraj jeszcze nikt (poza szefem, oczywiście) nie wierzył, że do piątku uda się wysłać wszystkie zamówienia. Dzisiaj natomiast padła hipoteza, że w środę może być już po wszystkim. Zobaczymy co z tego wyjdzie


Wiadomość z dnia: 03-12-2013, 01:25
Dzień Darmowej Dostawy - 2 grudnia 2013

Miło nam poinformować, że w tym roku nasz sklep po raz trzeci bierze udział w Dniu Darmowej Dostawy. Jak co roku, zamówienia złożone tego dnia będziemy wysyłać na własny koszt. Klient zapłaci jedynie za zamówiony towar. Zapraszamy do zakupów.


Wiadomość z dnia: 15-11-2013, 17:35
Dzień Darmowej Dostawy 2012 - podsumowanie

W tym roku padł kolejny rekord. Dziękujemy wszystkim naszym klientom którzy się do tego przyczynili, robiąc u nas zakupy 3-ciego Grudnia :).
Ilość zamówień była praktycznie idenyczna jak w zeszłym roku, tj dokładnie 199. Łączna kwota jest jednak o 21% większa niż w zeszłym roku i aż o 33% większa niż dwa lata temu. Jako że ceny usług pocztowych nie zmieniły się znacznie od zeszłego roku, w najbliższym zasilimy konto firm kurierskich o około 2000zł.

Z prawie 200 paczek w 2010 roku ostatecznie 177 zostało opłaconych i wysłanych. Średni czas realizacji zamówienia wyniósł prawie 2 tygodnie. W ciągu pierwszej doby wysłanych zostało 10% paczek.
W roku 2011, statystyki były praktycznie identyczne.

W tym roku wszystkie stany magazynowe widoczne na stronie były dokładne, liczymy więc, że odsetek wysłanych paczek będzie większy. Paczkownia pracuje pełną parą i już w pierwszym dniu udało się wysłać 20% paczek. Liczymy, że najpóźniej do końca tygodnia uda się zrealizować wszystkie zamówienia :).

Wiadomość z dnia: 05-12-2012, 00:15
Duża dostawa fajerwerków

W dniu dzisiejszym do naszego magazynu dojechała duża dostawa fajerwerków, w związku z czym zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Kolejnej, w której prawdopodobnie będzie trochę nowości, spodziewamy się na początku Grudnia.


Wiadomość z dnia: 23-11-2012, 00:01
Dzień Darmowej Dostawy - 3.XII.2012

Znamy już datę tegorocznego Dnia Darmowej Dostawy!.
Będzie to 3-ci Grudnia.

Jak co roku, tego dnia wszystkie paczki niezależnie od ich wartości, wysyłamy na własny koszt. Przy składaniu zamówienia tego dnia, jako formę wysyłki wystarczy w
ybrać "Dzień Darmowej Dostawy" lub "Dzień Darmowej Dostawy - Paczkomat", a za wysyłkę nie zapłacicie ani grosza.

Biorąc pod uwagę doświadczenie z lat poprzednich, w których jak niektórzy z Was zdążyli doświadczyć, było to dla nas spore wyzwanie (choć biorąc pod uwagę raport który otrzymaliśmy od organizatora po zakończeniu akcji, w porównaniu z innymi sklepami w cale nie radziliśmy sobie tak źle ;) ), od poniedziałku zaczynamy gromadzić zapasy.

W ciągu tygodnia spodziewamy się dużej dostawy lotek, zaraz po niej rusza produkcja strzał. Do połowy miesiąca spodziewamy się palety KClO3, drugiej z KNO3 i trzeciej z pozostałymi odczynnikami w mniejszych ilościach. Zapas opakowań już jest, w ciągu 2 tygodni przyjdzie do nas 100kg kartonów do chemii. Kartony do strzał już czekają, w ilości 2 razy większej ;).
Uprzedziliśmy też firmę która pakuje dla nas paczki o całym wydarzeniu i zapewnili, że zadbają o to, żeby w razie czego nie zabrakło u nich rąk do pracy;). Zobaczymy jak się spiszą, bo w zasadzie będzie to pierwsza tego typu "awaryjna" sytuacja, od kiedy zaczęliśmy z nimi współpracę :). Mam nadzieję, że w przyszłym roku pisząc informację o DDD2012, będę mógł w tym miejscu dodać informację typu "gwarancja wysyłki w ciągu kilku dni, albo rabat" ;).


Wiadomość z dnia: 10-11-2012, 01:09
Pracownicy magazynu zostali wysadzeni

W ciągu ostatnich kilku dni miały miejsce zdarzenia, które znacząco wpłyną na dalszą działalność naszej firmy. Od poniedziałku systematycznie wysadzamy pracowników naszego magazynu odpowiedzialnych za opóźnienia w ciągu... ostatnich kilku lat. Pani Zofia została wysadzona w powietrze poniedziałek, poleciała do Turcji na wakacje. We wtorek Pan Henryk został wysadzony pod dworcem PKS i wyjechał na mazury. Pan Tadek nie miał wolnych funduszy, więc wysadziliśmy go od razu pod Urzędem Pracy. Żadnego z wymienionych nie spodziewamy się z powrotem.

A tak na poważnie - zdecydowaliśmy się przenieść magazyn wraz z pakowaniem paczek i obsługą wysyłki do zewnętrznej firmy, która specjalizuje się w tym temacie. Firma gwarantuje nam w umowie krótki czas realizacji zamówień, lub zwrot części kosztów związanych z pakowaniem i wysyłką. Gdy wszystko ruszy już pełną parą spodziewamy się zmniejszenia czasu realizacji zamówień do 24 godzin, a w razie przekroczenia terminu 48 godzinnego rekompensaty w różnej postaci. O szczegółach napiszemy gdy już posprzątamy po przeprowadzce :).

Zewnętrzny magazyn umożliwi nam także lepszą kontrolę stanów magazynowych i wykluczy sytuacje, w których klient kupuje towar w sklepie stacjonarnym, a ze stanu w sklepie internetowym znika on dopiero po jakimś czasie. Innymi słowy, ilość dostępnych produktów wyświetlana na stronie powinna w końcu w pełni pokrywać się ze stanem rzeczywistym.

Do końca miesiąca planujemy przewieźć już cały asortyment do nowego magazynu. W tym czasie jednak,duża część produktów może wyświetlać się jako niedostępne, lub stany mogą być zaniżone (póki towar nie znajdzie się na nowym magazynie, system uzna że po prostu go nie ma). Prosimy więc o wyrozumiałość, a w razie nagłej sytuacji o kontakt telefoniczny. W awaryjnych sytuacjach towar będziemy mogli jak dawniej wysłać z dotychczasowego magazynu, jeśli oczywiście nie został jeszcze przetransportowany.

Odbiory osobiste w Gdańsku zostają oczywiście po staremu.


Wiadomość z dnia: 19-07-2012, 23:15
Bezwstydna wiosenna wyprzedaż

W dniu dzisiejszym do Gdańska dotarła w końcu wiosna. Weszła na tyle bezwstydnie, że można było wziąć ją za rękę, w drugą chwycić łuk i w krótkim rękawku pójść na łąkę postrzelać z łuku ;).
W najbliższych dniach zapewne odwiedzi też resztę Polski. Niedobrze byłoby, gdyby ktoś nie mógł skorzystać z okazji na wiosenne strzelanie, z powodu braku strzał. W związku z tym przez cały pierwszy tydzień marca tniemy ceny strzał (przy samej ziemi, na tyle na ile pozwala przyzwoitość ;) ). Gdyby ktoś planował wiosenne remonty swojego sprzętu, to od kilku dni także lotki bezwstydnie świecą promocyjną ceną :).
Zapraszamy do zakupów i przede wszystkim - do strzelania ;)


Wiadomość z dnia: 29-02-2012, 16:26
Wyniki konkursu sylwestrowego 2011

I tak oto nadszedł czas aby ogłosić wyniki konkursu. Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy w przyszłym roku. Tak jak i w tegorocznej edycji, prace będzie można nadsyłać już od 1-szego stycznia 2012 :).

W tym roku nagradzamy prace:
10 - Kołczan
9 - Wybuch Etynu
1 - Profesjonalne Fajerwerki

Gratulujemy ;)


Wiadomość z dnia: 27-12-2011, 14:07
Dzień Darmowej Dostawy 2011 - podsumowanie

I tak oto dzień szalonych zakupów dobiegł końca. Naszym klientom udało się osiągnąć imponującą liczbę 195 zamówień w ciągu 24 godzin, na łączną kwotę o 17% wyższą niż w roku ubiegłym. Dla porównania w zeszłym roku złożonych zostało 177 zamówień.
Koszt wysyłki jednej paczki to średnio 10zł, tak więc w najbliższych dniach zasilimy konto Poczty Polskiej, UPSu oraz Paczkomatów kwotą rzędu 2000zł.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą :)


Wiadomość z dnia: 01-12-2011, 00:56
Dzień Darmowej Dostawy - 30 listopada 2011

W tym roku nasz sklep już po raz drugi obchodzi międzynarodowy Dzień Darmowej Dostawy. Chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w tym wydarzeniu :).

Pomysł zorganizowania Dnia Darmowej Dostawy w Polsce jest inspirowany akcją Free Shipping Day, która od 2008 roku odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Ostatnia tego typu impreza, przeprowadzona na Zachodzie Europy, przyciągnęła ponad 750 sklepów internetowych i wygenerowała dla nich ponad 35 tys. zamówień w ciągu jednego dnia!

Aby skorzystać z oferty, wystarczy 30-tego listopada odwiedzić nasz sklep internetowy i złożyć w nim zamówienie :)


Wiadomość z dnia: 19-11-2011, 18:20
Nowy numer kontaktowy

W związku z problemami z zasięgiem w ostatnim okresie, uruchomiliśmy dzisiaj drugi numer telefonu - 512057106. Stary numer 790454571 pozostaje nadal aktywny. W razie problemów z dodzwonieniem się na któryś z telefonów, prosimy o kontakt pod drugim numerem.


Wiadomość z dnia: 07-11-2011, 01:00
Program lojalnościowy

W dniu dzisiejszym uruchomiliśmy program lojalnościowy, w którym każdy klient otrzymuje zwrot 5% wartości zamówienia, który może przeznaczyć na kolejne zakupy.

- Aby skorzystać z programu, należy zarejestrować się w naszym sklepie.
- Każde zamówienie które klient złoży będąc zalogowanym, automatycznie wlicza się do programu lojalnościowego.
- W momencie wysyłki zamówienia, klient otrzymuje 5pkt, za każdy 1 grosz wartości produktów w zamówieniu (lub odpowiednio 500pkt za każdą złotówkę).
- Koszty wysyłki nie wliczają się do ilości przyznanych punktów.

- Gdy na koncie uzbiera się odpowiednia ilość punktów, można przeznaczyć je na opłacenie któregoś z kolejnych zamówień.
- Takie zamówienie musi być opłacone w całości z punktów zebranych w programie lojalnościowym. Nie można zapłacić części przelewem, a części punktami.
- Każde 100pkt to równowartość jednego grosza.

- Dodatkowe punkty będzie także można uzyskać w różnych akcjach, konkursach itd, które będziemy w przyszłości organizować


Punktami będą także nagradzane osoby biorące udział w systemie wymiany banerów, który obecnie jest w fazie testów. Szczegóły podamy w niedalekiej przyszłości. Osoby które chciałyby nam pomóc w testowaniu systemu banerów prosimy o kontakt mailowy.


Wiadomość z dnia: 30-09-2011, 14:27
Konkurs... sylwestrowy 2011 :)

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie sylwestrowym organizowanym przez nasz sklep. W tym roku dla odmiany postanowiliśmy wystartować wcześniej, aby każdy zainteresowany zdążył się przygotować.

Coby nie zanudzać - wszystkie informacje znajdziecie w dziale Konkurs - http://strzaly.pl/index.php?i97 .


Wiadomość z dnia: 29-04-2011, 22:59
Wyniki konkursu sylwestrowego

I w końcu, ze sporym wprawdzie poślizgiem udało nam się ustalić werdykt :). Nie było łatwo ustalić wspólny werdykt ale w końcu się udało. Po przyznaniu dodatkowych punktów od Jury, wyniki końcowe mają się następująco:

Miejsce 1 - 45. Fotobłyski
Miejsce 2 - 31. Tricki Sylwestrowe
Miejsce 3 - 27. Szelka cylindryczna

Ponadto wyróżnieniami nagrodziliśmy autorów prac:
10. Technika rakietowa (zasadniczo jeden z naszych faworytów, ale niestety zabrakło nam wolnych punktów, żeby "przepchnąć" ją na miejsce na podium
12. Azydek Srebra
16. Resztki po Sylwestrze (za pomysłowość ;) )
31. Tricki Sylwestrowe
32. Achtung w poduszce (za pomysłowość ;) )
33. Proch czarny
34. Pirotechnika
36. Gwiazdki Girlandowe (drugi z naszych faworytów, sytuacja j/w)
38. Szelki cylindryczne - technologia (za całokształt)
40. Szelka cylindryczna 1"
46. Firework Video (praca przesłana od naszych kolegów zza granicy, bardzo ładne wykonanie :) )

Wszystkim dziękujemy za udział i zapraszamy ponownie za rok... a przy odrobinie szczęścia może nawet wcześniej ;).Wiadomość z dnia: 19-12-2010, 23:14
Przesyłki pobraniowe w okresie 14.XII.2010 - 01.I.2011

W okresie 14.XII.2010 - 01.I.2011 paczki płatne przy odbiorze wysyłamy jedynie jako przesyłki kurierskie. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.


Wiadomość z dnia: 14-12-2010, 13:27
Druga edycja rankingu sklepów internetowch Okazje.info i Opineo

Otrzymaliśmy dziś raport z drugiej edycji rankingu sklepów internetowych, prowadzonego przez serwis Okazje.info oraz Opineo. Udało nam się zająć miejsce w pierwszej 10-tce w kategorii "sklepy specjalistyczne", ex-aequo z serwisem militaria.pl, co uważamy za duży sukces :).

Szczegółowy raport znajdą Państwo tutaj - http://strzaly.pl/pliki/ranking2010.pdf

Wszystkim naszym klientom dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do dalszej współpracy :).


Wiadomość z dnia: 08-12-2010, 16:28
1 Grudnia - Dzień Darmowej Dostawy

Chcielibyśmy zaprosić Was do udziału w organizowanym 1 grudnia Dniu Darmowej Dostawy.

Pomysł zorganizowania Dnia Darmowej Dostawy w Polsce jest inspirowany akcją Free Shipping Day, która od 2008 roku odbywa się w Stanach Zjednoczonych. Ostatnia tego typu impreza, przeprowadzona na Zachodzie Europy, przyciągnęła ponad 750 sklepów internetowych i wygenerowała dla nich ponad 35 tys. zamówień w ciągu jednego dnia!

Aby skorzystać z oferty, wystarczy złożyć zamówienie 1-szego grudnia i w uwagach do zamówienia wpisać "Dzień darmowej wysyłki". Paczkę wyślemy na nasz koszt.


Wiadomość z dnia: 25-11-2010, 00:18
Konkurs Sylwestrowy 2010

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie sylwestrowym organizowanym przez nasz sklep. Coby nie zanudzać - wszystkie informacje znajdziecie w dziale Konkurs - http://sklep.strzaly.pl/index.php?i83 . W puli nagrody o wartości 400zł oraz całoroczne rabaty na cały asortyment w wysokości do 10%. Zapraszamy do zabawy :)

Wiadomość z dnia: 16-11-2010, 22:29
Strzaly.pl na Facebooku

Uruchomiliśmy swój profil na facebooku. Jest to doskonałe miejsce aby poznać osoby z całej Polski, o podobnych zainteresowaniach co wasze. Ponadto od czasu do czasu będziemy wrzucać na Facebooka różne konkursy, promocje, informacje o nowościach, planowanych dostawach itd. Zapraszamy do dołączenia do naszych fanów na FB :)

.
Dodaj do znajomych
Wiadomość z dnia: 22-10-2010, 18:03
Uwaga rodacy, znów zostaliśmy zaatakowani!

Dzisiejszego dnia, Rzesza Niemiecka znów targnęła się na suwerenność naszych granic<stop>
O godzinie 4:45 niemiecki pancernik "Schleswig-Holstein" rozpoczął ofensywę na Westerplatte<stop>
Westerplatte broni się nadal, musimy jednak przygotować się na ekspansję sił niemieckich<stop>
W porozumieniu z Ministrem Obrony uruchamiamy Program Wsparcia Sił Partyzanckich<stop>
Program obejmuje dofinansowania do materiałów chemicznych niezbędnych do produkcji granatów i amunicji, bomb zapalających oraz lontu<stop>
Każdy z tych produktów będzie można zakupić u nas nawet za pół ceny<stop>
Z uwagi na stan wyjątkowy budżet jest bardzo ogdaniczony<stop>
Wsparcie kryzysowe potrwa do końca tygodnia lub do wyczerpania zapasów<stop>Wiadomość z dnia: 02-09-2009, 09:45
Totalna wyprzedaż obuwia, modele z 2008 roku!

Jak w tytule, wyprzedajemy zalegające w magazynach obuwie... ochronne :). 0,99gr/parę, wykonane z grubej gumy, na prawdę solidne. Zapraszamy tutaj - http://sklep.strzaly.pl/index.php?p350,kalosze-ochronne-para

Wiadomość z dnia: 16-07-2009, 21:43
Mówimy NIE kryzysowi! Rozdajemy naszym klientom 25 tyś złotych!

W strzaly.pl dbamy o naszych klientów.
W zwiazku z medialna nagonka na kryzys, postanowilismy wspomóc naszych klientów w tych ciezkich czasach. Przygotowalismy dla kazdego naszego klienta prezent w postaci bonu towarowego na kwote 5zl. Nie wymagamy zadnej minimalnej kwoty zakupu! Mozna zamówic towar nawet za 5zl i nie zaplacic za niego ani zlotówki :).

Dla tych, którzy czekali na taka okazje i przygotowali budzet w wysokosci co najmniej 100zl mamy kolejne 5zl, a wiec razem 10 :).

Jak skorzystac z tej oferty? Wystarczy wejsc do naszego sklepu internetowego - www.strzaly.pl (od nie dawna róniez z polskimi znakami - www.strzaly.pl ), dodac interesujacy Panstwa asortyment do koszyka i przy skladaniu zamówienia wpisac w uwagach do zamówienia "Jestem ofiara kryzysu, chcialbym/chcialabym skorzystac z rabatu" :). NIE jest przy tym wymagana zadna rejestracja w serwisie itp.

Oczywiscie, jesli maja Panstwo znajomych, którym równiez kryzys dal sie we znaki ich równiez chetnie wspomozemy. W koncu przyjaciele naszych klientów równiez sa naszymi przyjaciólmi ;).

Oferta ważna do 31-szego Sierpnia 2009r


Wiadomość z dnia: 16-07-2009, 18:37
Strona: [1] 2 / 2
Sklep z lontem

Zapraszamy do naszego sklepu partnerskiego
KLIKNIJ
Język
PolskiEnglish
Waluta
Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Facebook
Kontakt

 Nasz adres:
  ul. Kartuska 234D
  80-122 Gdańsk

Tel: 790454571 (infolinia, PN-PT w godzinach 10:00-16:00)
  email: sklep@strzaly.pl
Operacje dodatkowe
Sprawdź status zamówienia
Zapłać w BitCoinach
23145479
Aktualna Data: 2017-12-11 18:12
Data Ostatniej Aktualizacji: 2015-04-07
© Strzały.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.